• NOWOŚĆ!
favorite

Krem na słońce "Słoneczny patrol" SPF 50

SAULESZUIK50

Description:

Chroń wrażliwą skórę swojego dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych! Mleczko do opalania o wyjątkowo wysokim współczynniku ochrony, naturalnym składzie z mineralnym, przyjaznym dla skóry filtrem przeciwsłonecznym, tlenkiem cynku (non - nano) oraz organicznym olejem z jojoba, masłem shea, masłem z mango i olejem kokosowym, które odżywiają i zmiękczają skórę twarzy i ciała.

Krem jest wodoodporny.

W wygodnym, higienicznym i bezpowietrznym opakowaniu.

Odpowiedni dla dzieci od urodzenia i całej rodziny!

Pojemność: 50 ml

110,00 zł

Opis:

Balsam ochronny „Słoneczny patrol” z filtrem przeciwsłonecznym o wysokiej ochronie SPF50, blokuje ponad 98% promieni UVB i chroni przed poparzeniami w przypadku długotrwałej ekspozycji na słońce. Odpowiednia ochrona dla normalnej, jasnej skóry.

Sposób użycia: Balsam ochronny nałóż na czystą i suchą skórę twarzy i ciała przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzać w miarę potrzeb, zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem, jednak nie rzadziej niż co 2 godziny. Unikać kontaktu z oczami. Uwaga: zbyt długa ekspozycja na słońce jest niebezpieczna!

Niemowlęta i małe dzieci należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przebywać na słońcu przez dłuższy czas, ponieważ nawet najlepszy produkt na słońce nie zapewnia 100% ochrony.

Pij dużo płynów, noś nakrycie głowy.

aromáma

Opis

Vėlevėlė
NOWOŚĆ!

Recenzje (0)

Zobacz także