Metody i terminy dostawy

 

Realizujemy zamówienia w wybrany przez Ciebie sposób:

 

w Polsce

·         Wysyłamy do paczkomatów InPost (czas dostawy 2-4 dni);

·         Dostarczamy do Twoich drzwi kurierem (czas dostawy 1-4 dni);

 

Powiadomienie o dostawie

Otrzymasz powiadomienie e-mail, gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane, dostarczone do kuriera lub gotowe do odbioru.

 

Gdy przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie paczkomacie, otrzymasz wiadomość SMS zawierającą informacje potrzebne do odbioru przesyłki.

 

Jeśli otrzymałeś od nas e-mail z informacją, że Twoja paczka została wysłana, ale po 5 dniach nadal nie otrzymałeś/łaś powiadomienia SMS o dostarczeniu paczki ani samej paczki, napisz do nas wiadomość na FB, IG lub wyślij e-mail pod adres info@aromama.pl z numerem zamówienia, a na pewno pomożemy Ci znaleźć Twoją przesyłkę.

 

Musisz wiedzieć, że jeśli złożyłeś zamówienie w piątek, otrzymasz przesyłkę dopiero w poniedziałek lub wtorek, ponieważ usługi dostawy są zamknięte w weekendy.

 

Odbiór paczki

 

Po wyborze sposobu dostawy do paczkomatu, należy odebrać przesyłkę w terminie wyznaczonym przez InPost.

 

W przypadku złej pogody zachęcamy do jak najszybszego odbioru przesyłek z automatów, aby uniknąć uszkodzenia opakowania produktu.

 

Jeśli zamawiasz dostawę kurierem do swoich drzwi, powinieneś być w domu i odebrać paczkę w momencie dostawy.

 

Odbierając przesyłkę od kuriera sprawdź stan przesyłki. W przypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki (uszkodzone, podarte, mokre itp.) prosimy o odnotowanie tego faktu i oznak uszkodzenia w dokumentach odbioru przesyłki.

Jeżeli przesyłka jest dostarczana do paczkomatu, niezwłocznie po odebraniu przesyłki sprawdź asortyment, ilość i stan otrzymanego towaru. Jeśli przesyłka lub produkt jest uszkodzony lub nie zgadza się z zamówieniem, niezwłocznie, ale nie później niż następnego dnia roboczego, powiadom nas wiadomością FB lub e-mailem. Wyślij wiadomość na info@aromama.pl, a pomożemy Ci rozwiązać problem.

 

Ceny dostawy

·         Paczkomaty InPost - 14 zł

·         Kurier - 16 zł

 

Przy zakupach o wartości 200 zł i więcej, należy się darmowa dostawa do wybranego punktu InPost. Przy zakupach powyżej 300 zł przesyłkę doręczymy bezpłatnie za pomocą kuriera.

 

Metody płatności

W sklepie internetowym możesz zapłacić w wygodny sposób: paypal lub tradycyjny przelew bankowy.

Nie ma dodatkowej opłaty za tę usługę.